Praktyka/staż
Miejsce pracy:
32-003 Podłęże ul. Grabska 677
Obszar:
Produkcja, Zakupy, Kontrola jakości, Technolog żywności, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Rolnictwo, Jakość i bezpieczeństwo żywności, Transport i logistyka
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
Praktyka
Oferta ważna do:
2024-05-12
Ogólne informacje o firmie

Polskie Zakłady Zbożowe "PZZ" w Krakowie S.A. to firma z ponad 75-letnią historią. Należymy do największych producentów mąki pszennej w Polsce południowo- wschodniej. Nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość, o którą dbamy na każdym etapie jego powstawania. Najlepszym wyznacznikiem naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów. Firma kładzie nacisk na dalszy prężny rozwój i zadowolenie swoich Pracowników.

• Z myślą o kolejnych pokoleniach aktywnie uczestniczymy w działaniach z zakresu ochrony środowiska.
  • Co roku zalesiamy kolejne tereny wspólnie z Nadleśnictwem Niepołomice.
  • Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych technologicznie obiektów produkcyjnych.
  • Posiadamy świetnie wyposażone laboratorium, w którym będziesz mógł nauczyć się wielu procesów i analiz.

Gwarantujemy:

• przyjazną atmosferę w zespole,
  • chcemy przekazywać posiadaną wiedzę młodym pokoleniom,
  • wzajemny szacunek, uczciwość oraz przestrzeganie prawa,
  • zdobycie doświadczenia,
  • z nami czas poświęcony na praktykę studencką zaowocuje zdobyciem nowych umiejętności, którymi będziesz mógł się pochwalić na rynku pracy smile

Kontakt mailowy: alicja.lesniak@pzzkrakow.com.pl

Wymagania

• kopia lub skan książeczki sanepidowskiej/ zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • posiadanie ubezpieczenia OC na cały okres odbywania praktyki (dostarczenie kopii lub skanu dokumentu)
  • posiadanie ubezpieczenia NWW na cały okres odbywania praktyki (dostarczenie kopii lub skanu dokumentu)
  • zawarcie Umowy o praktykę z Uczelnią
Klauzula

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PZZ Kraków S.A. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 z późn. zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PZZ Kraków S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Ładnej 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lista pracodawców